“Azerconnect” şirkətinin Vətən Müharibəsində iştirak edən əməkdaşları ilə görüş keçirilib
“Azerconnect” şirkətinin 44 gün davam etmiş Vətən Müharibəsində iştirak edən 16 əməkdaşı ilə görüş keçirilib.
Görüşdə çıxış edən “Azerconnect” şirkətinin Baş icraçı direktoru Emil Məsimov Vətən Müharibəsi iştirakçıları olan əməkdaşlara onların göstərdiyi şücaətə və qəhrəmanlığa görə təşəkkür edib. Emil Məsimov Ali Baş Komandan, Prezident İlham Əliyevin rəhbərliyi altında Azərbaycanın möhtəşəm Zəfəri ilə başa çatmış bu hərbi əməliyyatlar nəticəsində erməni işğalı altında olan torpaqlarımızın azad olunduğunu və 30 illik həsrətin bitdiyini qeyd edib.
O hərbi əməliyyatların başladığı ilk günlərdən ölkəmizin rabitə və yüksək texnologiyalar sektorunda fəaliyyət göstərən “Azerconnect” şirkətinin əməkdaşlarının da bu əməliyyatlarda iştirak etdiyini, göstərdikləri igidlik və şücaətə görə müxtəlif medallarla təltif olunduqlarını vurğulayıb, şirkətin kollektivinin onlarla qürur duyduqlarını bildirib.
Çıxış edən Vətən Müharibəsi iştirakçıları hərbi əməliyyatlar dövründə keçdikləri döyüş yolu bardə məlumat verərək onlara göstərilən diqqət və qayğıya görə təşəkkürlərini ifadə ediblər.
Tədbirin sonunda Vətən Müharibəsi iştirakçılarına Təşəkkürnamələr və Fəxri Fərmanlar təqdim edilib.
“Azerconnect” MMC Azərbaycan Respublikasının dinamik şəkildə inkişaf edən informasiya və kommunikasiya texnologiyaları və yüksək texnologiyalar sahələrində fəaliyyət göstərən ilk B2B (Business-to-Business - Biznesdən biznesə) şirkətdir. Şirkət 2013-cü ildə təsis edilib və İKT bazarında korporativ müştəriləri beynəlxalq standartlara uyğun olaraq fərqli xidmətlərlə təmin edir.

The meeting was held with Azerconnect employees, participated in the Patriotic War
The meeting was held with 16 Azerconnect employees who participated in the Patriotic War, which lasted 44 days.
Emil Masimov, Azerconnect Chief Executive Officer, thanked the war participant employees for their courage and heroism in his speech. Emil Masimov also noted that our lands had been released from the Armenian occupation, and 30 years of longing was ended as the result of the military operations, which ended with the great victory of Azerbaijan, under the leadership of Supreme Commander-in-Chief, President Ilham Aliyev.
He especially emphasized that Azerconnect employees joined the military operations from the first days, got medals for demonstration of bravery and courage, and expressed the company staff's proudness.
The Patriotic War participants gave information about their military operations journey and thanked for the care and attention.
At the end of the event, the Patriotic War participants received Letters of Appreciation and Honorary Decrees.
“Azerconnect” LLC is the first B2B (Business-to-business) company in the Republic of Azerbaijan that provides various services in the rapidly growing information and communication technologies and hi-tech (high technology) fields. The Company was founded in 2013 and provides a wide range of services to the corporate customers in the ICT market in line with international standards.